Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

                                                

 

 

Evden Eve Nakliyat

 

Günlük hayatımızın bir parçası olan ev ve ofis taşıma işlemleri, hayatımızı kolaylaştıran en önemli konulardan biridir. Evden eve nakliyat ücretleri, taşıma programına göre farklılık göstermektedir.

 

 Tv, bilgisayar, değerli koltuklar, antika mobilyalar ve benzeri özel eşyalar, taşıma işlemi esnasında zarar görebilir. Bu nedenle, evden eve nakliyat işleminden anlamayan firmalarla ve şahıslarla çalışılmalıdır. Yeni teknoloji taşıma sistemleri, bu konuda pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

 

 Evden Eve Ekspertiz Hizmeti

 

 Bu sektörde en önemli konulardan biri kuşkusuz ilk keşif hizmetidir. Evden eve nakliyat sektöründe, bu aşamada şu konular açığa kavuşmaktadır:

 

 1- Kullanılacak kamyonun türü,

 2- Kullanılacak paketleme malzemesi,

 3- Eşyayı taşıyacak ve paketleyecek eleman sayısı,

 4- Sigortalama işlemi,

 5- Asansör aracının ve kamyonun park edeceği yer,

 6- Taşıma işlemi esnasında çıkacak sorunlar, ekspertiz hizmeti esnasında değerlendirilmektedir. Bütün bu konular, ev taşımanın yanı sıra ofis taşıma işlemi için de geçerlidir.

 

 Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen ve güvenli ev taşıma hizmeti için son derece önemli olan konu kuşkusuz ekspertiz hizmetidir. Evden eve nakliyat elemanlarımız, gerekli önlemlerin alınması ve güvenli ev taşıma hizmetinin gerçekleşmesi için dikkatli bir şekilde inceleme işlemi gerçekleştirmektedir.

 

İstanbul ve Ankara Evden Eve Nakliyat

 

 Kırılabilir cam ve seramik eşyalar, özel kutulara yerleştirilmelidir. Eşya paketleme işleminde, içi köpüklü kutular, kırılabilir seramik, cam ve benzeri eşyaların taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Ayrıca çizilebilir eşyalar için de balonlu naylonlar en iyi seçeneklerden biridir. Kutulama işlemlerinde işinin ehli elemanlar, bu kategoride aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. İstanbul ve Ankara evden eve nakliyat  firmamız marangoz ihtiyacını da karşılamaktadır. Eşya depolama, nakliye dünyasının önemli konularından biridir. Bu sektörde de eşyalar özenle paketlenmektedir.

 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

 Sigortalama işlemleri, eşyalar kutuya yerleştirilmeden yapılmaktadır. En ucuz nakliyat seçeneklerini kapınıza getiren firmamız ekspertiz hizmeti esnasında, sigortalanacak eşyalar belirlenmektedir. Eşyaların sigortalanması ile birlikte, taşıma süresi boyunca kırılabilir eşyalar sigortalanmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra sigortalama işlemi de sona ermektedir. Yani sigortalanan eşya sadece taşıma süresi boyunca sigortalıdır.

 

Asansörlü Taşımacılık

 

 Bu sektörde büyük kolaylık sağlayan asansörlü taşımacılık, eşyaların zarar görmeden taşınmasında önemli rol oynamaktadır. En kaliteli nakliyat hizmetlerinde kullanılan Asansörlü araçlar, pratik nakliyat hizmetinin vazgeçilmez seçeneğidir. ilk aşamada sağlam ve dayanıklı eşyaların kutuları indirilmektedir. Koltuklar, derin dondurucular, dolaplar ve benzeri eşyalar, asansörlü araçla ilk aşamada indirilmektedir.

 Kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilen bu mukavemeti yüksek eşyalar, altta kaldığı zaman her hangi bir zarara uğramamaktadır. Ev taşıma fiyat kataloğunda, asansörlü taşıma farklı değerlendirilmektedir. Asansörlü taşıma işlemlerinde, taşınan eşyalar ve taşıma mesafesi, ev taşıma konusunu doğrudan etkilemektedir.

 İkinci aşamada asansörlü araçla kırılabilir eşyaların kutuları indirilmektedir. Kırılabilir eşyaların kutuları, en üste gelecek şekilde kapalı kasa araca yerleştirilmektedir. En üst kısımda, en hassas eşyaların kutuları bulunmaktadır. Evden eve nakliyat şirketleri, eşya istifleme konusunda deneyimli elemanları tercih etmektedir. Yüklenen eşyalar, güvenli bir şekilde yeni adrese taşınmaktadır.  Evden eve taşımacılık hizmetlerinde, yeni adreste eşya düzenleme ekipleri de görev almaktadır.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014