Ofis Taşıma
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

 

                                                

 

 

Ofis Taşıma

 

 En çok tecrübe gerektiren işlerden biri olan ofis taşıma için bu konuda uzman bir ekibi görevlendirmekteyiz. Bir çok elektronik cihazın ve önemli evrakların yer aldığı ofislerde taşımacılık hizmetlerini belli bir plan dahilinde gerçekleştirmekteyiz.

 

 Kusursuz bir şekilde yapılan eşya paketleme çalışması sonrasında ofisinizdeki eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. Yeni teknoloji taşıma sistemleri ile tüm ofisinizi sorunsuz olarak taşımakta ve sizleri büyük bir yükten kurtarmaktayız.

 

Ofis Taşıma ve Paketleme

 

Güvenli eşya taşımada kutulama işlemi önemlidir. Ankara evden eve taşımacılık ücretleri taşınacak eşyanın özelliklerine göre değişmektedir. Ofis taşıma ve ev taşıma işlemlerinde, içi köpüklü kutulara, kırılabilir eşyalar ve taşıma işlemi esnasında zarar görebilecek eşyalar yerleştirilir. Bu kutulardaki köpük, eşyanın zarar görmesini engellemektedir. Diğer yandan eşya paketleme kategorisinde, çizilebilir eşyalar da köpüklü kutulara sarılmaktadır. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, kutuların özenle yerleştirilmesi gerekir. Ev taşıma ücreti belirleme işlemlerinde, kullanılan malzemeler de önemlidir.

 

 Marangoz elemanlarımız, mobilya grubunu parçalara ayırırken, paketleme elemanlarımız da eşyaları kutulara yerleştirmektedir. Evden eve taşımacılık şirketleri, marangoz hizmetinde oldukça titizdir. Balonlu poşetlerin yanı sıra köpüklü kutular ve özel ambalajlar, eşya depolama işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır.

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014