Eşya Paketleme
Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

                                                

 

 

Eşya Paketleme

 

 Kırılabilir cam ve seramik eşyalar, özel kutulara yerleştirilmelidir. Eşya paketleme işleminde, içi köpüklü kutular, kırılabilir seramik, cam ve benzeri eşyaların taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Ayrıca çizilebilir eşyalar için de balonlu naylonlar en iyi seçeneklerden biridir. Kutulama işlemlerinde işinin ehli elemanlar, bu kategoride aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmamız marangoz ihtiyacını da karşılamaktadır. Eşya depolama, nakliye dünyasının önemli konularından biridir. Bu sektörde de eşyalar özenle paketlenmektedir.

 

Evden Eve Eşya Paketleme

 

 Evinizdeki veya ofisinizdeki değerli eşyalar, özel paketleme yöntemleriyle taşınmadıkça, güvenli bir şekilde taşınması imkansızdır. Ev taşıma ücreti içerisinde yer alan paketleme, eşyanın genel yapısına göre değişmektedir. Güvenli taşıma işleminin başarılı olması, özel paketleme işlemine bağlıdır. Güvenli bir şekilde eşyaların taşınması için, ilk aşamada şehirler arası evden eve nakliyat ekspertiz ekiplerimiz eşyaları incelemektedir.

 

 İnceleme işleminde, kamyonet, tır veya kamyon gibi yük araçlarından en uygun olanı tercih edilmektedir. Evden eve nakliyat ücretleri, tercih edilen yük kamyonuna göre değişiklik göstermektedir. Araçların hepsi kapalı kasadır ve bütün hava koşullarında pratik eşya paketleme özelliğine sahiptir. Araçlarımızı deneyimli şoförler kullanmaktadır ve şoförler eşyaların zarar görmemesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Aynı titizlik, ofis taşıma işlemlerinde de gösterilmektedir.

 

 Firmamız ve deneyimli personelimiz, paketleme, eşya depolama, asansörlü taşıma, sigortalama ve ücret konusunda gerekli bütün işlemleri ekspertiz hizmeti esnasında açıklığa kavuşturmaktadır. En ucuz nakliyat işlemi için gerekli elemanlar, paketleme malzemesi, asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın park edeceği boşluk, bu aşamada belirlenmektedir. Evden eve taşımacılık, son model yük kamyonları sayesinde daha güvenli hale gelmiştir. Yeni teknoloji taşıma sistemleri, yüksek binalardan eşya indirme imkanı sunmaktadır. Özel süspansiyonlu ve özel kapalı kasa özelliğine sahip kamyonlarla eşyalarınız kısa sürede adresinize ulaşmaktadır.

 

Eşyaların Sigortalanması

 

 Sigortalama işlemleri, eşyalar kutuya yerleştirilmeden yapılmaktadır. En ucuz nakliyat seçeneklerini kapınıza getiren firmamız ekspertiz hizmeti esnasında, sigortalanacak eşyalar belirlenmektedir. Eşyaların sigortalanması ile birlikte, taşıma süresi boyunca kırılabilir eşyalar sigortalanmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemi bittikten sonra sigortalama işlemi de sona ermektedir. Yani sigortalanan eşya sadece taşıma süresi boyunca sigortalıdır.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014