Ankara Evden Eve Taşımacılık
Ankara Evden Eve Taşımacılık

Ankara Evden Eve Taşımacılık

 

                                                       

 

 

 

Ankara Evden Eve Taşımacılık

 

Nakliyat dünyası, ev taşıma ve ticaretin canlanması kategorisinde önemli bir yere sahiptir. Evden eve nakliyat, diğer nakliyat seçeneklerine nazaran farklı özelliklere sahiptir. Ev taşıma, başlı başına bir sektördür. Bu sektörün gelişmesinde, asansörlü araçlar önemli rol oynamıştır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat, bu sektörün gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

 

Ankara Asansörlü Taşımacılık

 

 Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman personelimiz size uygun bir güne randevu vermektedir. Randevu günü geldiği zaman ilk aşamada elemanlarımız ekspertiz hizmeti vermektedir. Ankara asansörlü taşımacılık kategorisinde, taşınacak eşyaya uygun kapalı kasa araç tercihi yapılmaktadır. Asansörlü veya asansörsüz en kaliteli taşımacılık işlemleri, taşıma yapılacak binanın genel yapısına göre karar verilmektedir.

 

 Bazı ev taşıma işlemlerinde, bina girişlerinin ve pencerelerini dar olması nedeniyle asansör kullanılamamaktadır. Diğer yandan binanın bulunduğu sokak dar olursa veya yeterli boşluk olmazsa, asansörlü araç kullanılamamaktadır. Ankara evden eve taşımacılık, taşıma işleminin yapılacağı binanın yapısına göre şekillenmektedir.

 

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık
 

 

 Randevu saatinde keşif ekibimiz, evinizdeki veya ofisinizdeki eşyaları incelemektedir. Evden eve taşımacılık öncesinde, pencereler, koridorlar, kapılar, apartman girişleri ve bina önündeki boşluklar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Ev taşıma fiyat listesi, asansörlü taşıma işlemini kapsamaktadır. Asansörlü aracın park edeceği boşluk ve kapalı kasa aracının park edeceği boşluk, elemanlarımız tarafından keşfedilmektedir. Ayrıca asansör aracının kabinini engelleyecek elektrik telleri ve ağaçlar da bu aşamada kontrol edilmektedir.

 Eşyaların incelenmesinin ardından, sigortalama yapılacaksa, eşyalar paketlenmeden yapılmalıdır. Şehirler arası evden eve taşımacılık paketleme işleminin başarılı bir şekilde yapılması, kırılabilir eşyaların zarar görmeden taşınmasında önemli rol oynamaktadır. Gerekli paketleme malzemeleri ve paketleme elemanları, bu aşamada belirlenmektedir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

 Bu sektörde işin ehli çok önemlidir. Ankara evden eve nakliyat firmamız, deneyimli elemanlarıyla, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Taşıma işlemlerinde;

 1- Ekspertiz hizmeti,

 2- Paketleme hizmeti,

 3- Asansörlü araçla eşyaları indirme hizmeti,

 4- Eşyaların yeni adrese teslimatı,

 5- Yeni adreste eşyaların düzenlenmesi, gibi kategorilerde çözüm üretilmektedir. Güncel yöntemlerle ve son model araçlarla hizmet veren İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz, istediğiniz bütün taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

                                                 

 

 

 

İstanbul evden eve nakliyat,İstanbul evden eve taşımacılık,İstanbul evden eve güvenli nakliyat,İstanbul evden eve sigortalı nakliyat,İstanbul evden eve sigortalı taşımacılık, İstanbul parça eşya taşımacılığı,İstanbul parça eşya nakliyatı,İstanbul uygun fiyat evden eve nakliyat,İstanbul uygun fiyat evden eve taşımacılık,İstanbul ambalajlı evden eve nakliyat,İstanbul ambalajlı evden eve taşımacılık,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014